Objawy - cukrzyca

Cukrzyca

objawy.org.pl

Tytuł:  /\\\\/\\\\/\\\\...Życie z cukrzycą.../\\\\/\\\\/\\\\
Autor:  muchacc
22.11.2010, 19:19
Jak wygląda wasze życie z cukrzycą? Trudno wam żyć z tą chorobą? Co zrobiliście jak dowiedzieliście się, ze jestescie na to chorzy?

Autor:  Alicja
23.11.2010, 16:25
Mam podobniesz cukrzyce po sterydach ale moja matka chorowała na cukrzyce najpierw typu 2 potem Jeden czyli była na insulinie. Dolegliwości cukrzycy niestety nie należą do przyjemnych i ztym aspektem nie moge sobie poradzić. przez ok dziediec lat brałam Diaprel 80 ale od jakiegoś czasu zaczełam tracić przytomnośc i wiele razy miałam objawy drżenia ja to nazywam telepotka nie wiedziałam co jest grane i przez przypadekzbadałam cukier miałam 1 ,8 to hipo -czyli za niski ale za jakies godzinke pomimo ze zjadłam kanapke miałam 12 znowu za duzo i taka hustawka nie wiemale poprosiłam lekarza o pomoc już niexle byłam porozbijana przewrotkami dał mi diaprel MR ale nic nie pomogło ze strachu badałam ten cukier co 2 godziny musiałam kupowac paski na 100procent skierowali mnie do diabetologa ten swierdził że tylko dieta 6-7 razy dziennie po dwóch miesiącach mówie ze czuje sie zle lekarz pierwszego kontaktu kazał mi zjesć diaprel Mr jak mam powyżej 10 na co lekarka sie wsciekła kazała dalej tylko diete ja też sie zaparłam ale to ze nie jem leków to tylko pogarsza moje samopoczucie mam stany podgorączkowe obiera mi palec u nogi czesto mdleje powiedzcie co ja mam robic jestem chora na SM Dne moczanowa niedokrwienie serca nerki wątrobe i zatory żył głębokich i mam wrazenie że te choroby moja cukrzyca pogarsza.

Autor:  żona cukrzyka
17.12.2011, 13:17
Witam wszystkich pierwszy raz pisze na forum, choć wiele razy czytałam różne posty, jednak jakoś nie miałam odwagi. Jestem żoną cukrzyka, który był niestety w bardzo poważym stanie cukry na poziomie 240 - 320 na czczo!, do tego nie mierzył poziomu cukru regularnie, nie trzymał żadnej diety, mimo wielu próśb, a czasem nawet podjadał słodycze i popijał słodkie gazowane napoje. Po prostu tragedia. Do tego dochodzi jeszcze stres związany z prowadzoną przez nas firmą. Nasz zaprzyjaźniony lekarz przekonywał go do insuliny, ale on \"nie chce się kłuć\". Ręce mi opadały i szukałam ratunku dla niego w naturalnych preparatach przerobił więc zioła, bioenergoterapeutów, aloesy i wiele innych \"wynalazków\" jak on to nazywa. Pisze tak na prawde na tym forum poniewaz wreszcie trafiłam na coś co działa na męża i wiem że może pomóc wielu cierpiącym osobom. Po 4 miesiącach stosowania jego cukry sa na poziomie 140, jest to dla mnie wielka radość bo w ciągu ostatnich kilku lat nawet przez chwile nie miał wyniku ponizej 200. Dużo lepiej wygląda, stracił parę kilo nadwagi, ma więcej siły i chęci do życia. Uważam że ten specyfik to na prawdę dar od Boga. Wiele razy trafiałam na forum na reklamy beznadziejnych produktów robione przez naciągaczy. Nie podaję nazwy ponieważ nie chce by mój wpis był traktowany jako reklama więc po prostu jeśli ktoś z Was będzie zainteresowany to proszę niech kontaktuje się ze mną na adres leokadia_7@xxx Pozdrawiam wszystkich i życzę wiele siły do walki z chorobą

Odpowiedz:

Tytuł:
Autor:
Tekst:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Jakiego koloru jest zielona piłka?

Pozostałe tematy: